aktualności


Kolejny mały 2 tygodniowy "dudek" na zdjęciach. Tym razem wykonałem zdjęcia nowonarodzonego synka Antoniego dla koleżanki ze szkoły fotograficznej oraz jej rodzinki.

Maluch wylądował w dużej donicy i w walizeczce, gdzie był obcałowywany przez siostrę. Zapraszam do oglądania. Sesja z Antonim.


Tym razem maluszki górą. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z dwóch sesji z 2 tygodniowymi noworodkami. Cieszę się, że rodzice zdecydowali się tak szybko po urodzeniu maluszków na małe szaleństwo w postaci sesji. Było warto, bo maluchy były urocze

   Sesja z Filipkiem oraz sesja z Krzysiem .


Witam i zapraszam do galerii fotografia dzieci tym razem na wyjątkową  sesje z brzuszkiem z wielkanocnym akcentem. Na zdjęciach przyszli rodzice Ania i Piotr, a w brzuszku kręciła się Alicja.


Kolejna sesja w ciąży. W galerii zdjęcia  z brzuszkiem, a na nich szczęśliwa Dorota i Dawid, w brzuszku Pola, a na brzuszku mała niespodzianka w postaci dużego legwana. Zapraszam do obejrzenia tej ciekawej, wesołej, kolorowej i czarno-białej sesji.


Piękna kobieta i jej brzuszek. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z domowej sesji z brzuszkiem. Teraz tylko należy czekać cierpliwie na Natalkę, aby wyskoczyła z brzuszka.


Wystawa zdjęć.

Witam serdecznie.

Chciałem zaprosić Państwa na moją wystawę fotografii. Na zdjęciach będą maluszki i brzuszki. Wystawa odbędzie się w dniach 19-20 marca 2011 (godz 10-17) w Gdańsku na Hali AWF-u, podczas trwania Targów "Brzuszek i Maluszek". http://www.brzuszekimaluszek.pl/

Będzie okazja do porozmawiania o sesjach zdjęciowych i do zobaczenia zdjęć w większym niż zazwyczaj formacie:)

Serdecznie zapraszam.

 

Łukasz Tokarski

 

wybrana realizacja

Witam zapraszam na sesje noworodkowe z dojazdem do domu na terenie Trójmiasta.
Taką sesję noworodkową polecam wykonać zanim maluszek skończy 10-14 dni.
Zainteresowanych proszę o kontakt na maila lukasz@lukasztokarski.pl lub tel. 694592444

Więcej ›

Sesja noworodkowa Trójmiasto.