aktualności


Nowe oryginalne pomysły, nowe zdjęcia, nowy maluszek czyli sesja z małą 2 tygodniową Lilianną. Ta domowa sesja zdjęciowa z noworodkiem odbyła się tydzień temu. Zapraszam do oglądania.


Fotografia dzieci i rodzinna, czyli zapowiadana na blogu sesja z Patrykiem i jego rodzinką.

Zapraszam do galerii w dziale fotografia dziecięca.


Witam po krótkiej przerwie i zapraszam  do obejrzenia zdjęć z najnowszej  sesji z 6-miesięcznym niemowlakiem  Łukaszem, jego bratem Piotrem i rodzicami. To była naprawdę długa i owocna sesja. Łukasz leżał w koszu z jabłkami , póżniej okazało się że jest prawdziwym aniołkiem. Piotr objadał się krówkami ...  Oczywiście nie mogło zabraknąć kilku zdjęć rodzinnych.


Fotografia dziecięca. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z mojej pierwszej sesji z bliżniakami. Na zdjęciach bracia Oskar i Oliwier oraz rodzice.


Fotografia dzieci. Sesja z 4 tygodniowym bobasem. Na zdjęciach super cierpliwa, zadowolona i spokojna Amelka w rękach swoich szczęśliwych rodziców. W galerii bardzo kolorowe zdjęcia i czarno-białe klasyki.


W związku ze śnieżną i mrożną zimą dodaję kilka zimowych krajobrazów. Zdjęcia można zobaczyć  i kupić w dziale Fotografia na sprzedaż.

wybrana realizacja

Witam zapraszam na sesje noworodkowe z dojazdem do domu na terenie Trójmiasta.
Taką sesję noworodkową polecam wykonać zanim maluszek skończy 10-14 dni.
Zainteresowanych proszę o kontakt na maila lukasz@lukasztokarski.pl lub tel. 694592444

Więcej ›

Sesja noworodkowa Trójmiasto.